تحقیق ـ افزایش جمعیت خانوار

 2 درصد افزایش جمعیت متعلق به كشورهای درحال توسعه است
كارشناس تنظیم خانواده حوزه معاونت بهداشتی استان همدان گفت: ۹۲ درصد افزایش جمعیت متعلق به كشورهای در حال توسعه و جهان سوم و ۶ درصد بقیه به كشورهای توسعه‌یافته تعلق دارد.
   كارشناس تنظیم خانواده حوزه معاونت بهداشتی استان همدان گفت: ۹۲ درصد افزایش جمعیت متعلق به كشورهای در حال توسعه و جهان سوم و ۶ درصد بقیه به كشورهای توسعه‌یافته تعلق دارد.
فاطمه ربیع یگانه با بیان این مطلب اظهار كرد: متاسفانه جامعه انسانی با سه عامل افزایش جمعیت، كاهش منابع طبیعی و معدنی، تباهی طبیعت سبز رو به روست.وی ادامه داد: برخی جوانان طالب راهیابی به دانشگاه و اشتغال به سد كنكور و عدم بازار كار بر‌می‌خورند و بازگشت این جوانان به درون جامعه مسائلی چون بیكاری، نابهنجاری فرهنگی و اجتماعی، افسردگی‌های روانی و پیدایش آسیب‌های اجتماعی متعدد را به وجود می‌آورد.
یگانه با بیان این كه جمعیت ایران طی ۳۰ سال حدود ۶ برابر شده است، خاطرنشان كرد: امروزه بحران جمعیت نه تنها در ایران بلكه در اكثر كشورهای در حال توسعه بلای جان منابع شده است.وی با بیان این كه حدود ۷۰ درصد از جمعیت ایران زیر ۲۸ سال است، به ایسنا گفت: این امر نشان دهنده نیاز كشور به مسكن، اشتغال، آموزش و پرورش، تسهیلات رفاهی، بهداشت و درمان است.
كارشناس مسؤول تنظیم خانواده استان همدان، آلودگی محیط زیست، بیماریهای ناشی از آلودگی هوا و محیط زیست، كمبود دارو و افزایش هزینه‌های درمانی، افزایش بیكاری، بالا رفتن هزینه‌های آموزشی، افزایش طلاق، آمار بالای خانواده‌های زیر خط فقر و سوء تغذیه در كودكان و زنان باردار را از عوارض ازدیاد جمعیت عنوان نمود.وی كنترل جمعیت، رعایت برنامه تنظیم خانواده،‌ استفاده از روش‌های مطمئن پیشگیری از بارداری،‌ جلوگیری از حاملگی‌های ناخواسته، عدم استفاده از روش‌های سنتی و غیر ایمن را از راهكارهای جلوگیری از ازدیاد جمعیت بیان كرد.
كارشناس معاونت بهداشتی از خانواده‌ها درخواست كرد برای دریافت كلیه خدمات تنظیم خانواده اعم از مشاوره تا تحویل داروها و لوزام پیشگیری به صورت رایگان به مراكز بهداشتی - درمانی و خانه‌های بهداشت محل زندگی خود مراجعه كنند.  


تعداد27صفحه

پرداخت و دانلود

فایل مورد نظر را به محض پرداخت همین حالا می توانید دانلود کنید ، پرداخت اینترنتی توسط تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
درگاه بانک

بانک ملت
مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
پس از پرداخت و تکمیل مراحل خرید لینک دانلود در اختیار شما قرار می گیرد.
برای پرداخت نیاز به شماره کارت بانک (شماره ی 16 رقمی روی کارت)، رمز دوم، کد cvv2 و تاریخ انقضا دارید که همه آنها به جز رمز دوم، روی کارت شما حک شده است. رمز دوم کارت خود را می توانید از شعبه یا دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود دریافت کنید.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

نام فایلحجم فایل
-افزایش-جمعیت-خانوار.zip28k
تمامی حقوق معنوی برای سایت محفوظ می باشد.
تماس باما
خروجی اخرین مطالب