دانلود موضوع گزارش لواط_گزارش کار

موضوع گزارش : لواط                              85/1434-12
تجدید نظر خواه: آقای سید محمد .ح
تجدید نظر خوانده : آقای عبدا... ق به ولایت از فرزندش ابوالفضل . ق
تجدید نظر خواهی از دادنامه شماره 1508/101 مورخ 5/7/85 در پرونده  کلاسه 1159/85/101 تجدید نظر خواه پس از ابطال تمبر قانونی به میزان ده هزار ریال ، اعتراضیه خود را در مورخه 9/8/85 به دفتر شعبه ارائه نموده وشعبه نیز پرونده را به دادگاه تجدید نظر استان ارسال نموده است . ودر شعبه 12 تحت کلاسه 85/1434 ثبت گردیده است .
خلاصه متن اعتراضیه :
احتراما به استحضار می رساند به اینجانب سید محمد .ح ساکن کاشمر – عطف به پرونده کلاسه 1159/85/01 به تحمل یکصد ضربه شلاق به عنوان حد تفحیذ محکوم گردیده ام و که نسبت به رای اعتراض و تقاضای تجدید نظر دارم .مقام محترم بنده فردی نوجوان و 19 ساله و ازخانواده ای مذهبی و متدین و آبرومند هستم و فاقد هر گونه سابقه کیفری و حقوقی هستم و از خانواده سید و سادات نیز می باشم  و متاسفانه حقیر دچار اشتباه گردیده ام و عمل لواط  انجام نداده ام و اکنون از کار خود سخت پشیما ن هستم وقول شرف می دهم  که دیگر هیچ گونه کار خلافی انجام ندهم و تنها دنبال کسب وکار حلال بروم که چنانچه حد در مورد حقیراجرا گردد باعث آبرویزی خانواده ام می گردد و تاثیر بسیار زیادی در آینده و زندگی خواهد داشت و از سوی دیگر باعث مریضی بنده می گردد وباعث می شود یک عمر علیل و خانه نشین وسربار دیگران گردم که تقاضا دارم حقیر را مورد لطف و عطوفت اسلامی خویش قرار داده و تقاضای تبرئه و تجدید نظر را استدعا دارم


تعداد34صفحه

پرداخت و دانلود

فایل مورد نظر را به محض پرداخت همین حالا می توانید دانلود کنید ، پرداخت اینترنتی توسط تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
درگاه بانک

بانک ملت
مبلغ قابل پرداخت 1,700 تومان

تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
پس از پرداخت و تکمیل مراحل خرید لینک دانلود در اختیار شما قرار می گیرد.
برای پرداخت نیاز به شماره کارت بانک (شماره ی 16 رقمی روی کارت)، رمز دوم، کد cvv2 و تاریخ انقضا دارید که همه آنها به جز رمز دوم، روی کارت شما حک شده است. رمز دوم کارت خود را می توانید از شعبه یا دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود دریافت کنید.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

نام فایلحجم فایل
-گزارش--لواط_گزارش-کار.zip28.8k
تمامی حقوق معنوی برای سایت محفوظ می باشد.
تماس باما
خروجی اخرین مطالب